Każdy może ćwiczyć zimą!

2014
10.03

Lato już dawno nas pożegnało. Z każdym dniem temperatura za oknem spada, już tylko tygodnie dzielą nas od wyciągania z szaf zimowych ciuchów oraz skrobania szyb w samochodach. Zimno jeszcze gorzej znosimy my – ludzie kochający sport. Biegacze, rowerzyści i inni sportowcy uwielbiający świeże powietrze mają dwie możliwości – jesień i zimę przesiedzieć w kuszącym ciepłem domu (i stracić wypracowywaną przez cały rok formę) albo zainwestować w bieliznę termoaktywną, która uchroni nas przed zimnem.

Chyba wszyscy zgodzą się z tym, że bierzemy pod uwagę tylko drugie rozwiązanie. Bielizna termoaktywna wykonana jest ze specjalnej dzianiny, która ma za zadanie odprowadzić wilgoć i pot na zewnątrz oraz chronić termicznie. Firmy ścigają się w wymyślaniu coraz to nowszych i skuteczniejszych rozwiązań, jesteśmy wręcz rozpieszczani bogatą ofertą. Zimowi amatorzy sportu mogą ubrać się od stóp aż po głowę – dostępne są specjalne skarpetki, getry, koszulki, czapki oraz kominiarki, które stają się pancerzem chroniącym nas przed zimnem.

Nie chcecie „zapuścić się” zimą? Na bieliznę termoaktywną wcale nie trzeba wydawać fortuny, tym bardziej, że sklep KajaSport.pl przygotował świetną ofertę jesienną w postaci 7% zniżki na całą kolekcję ubrań chroniących nas przed zimnem. Pamiętajcie, że to właśnie zimą budujemy podstawę pod świetne wyniki wiosną i latem – szkoda stracić ją z powodu -10 na zewnątrz.