Walentynki dla aktywnych

2013
01.28

Walentynki  można spędzać na bardzo różne sposoby. Romantyczna kolacja, wizyta w operze czy relaks w SPA to tylko niektóre z nich. Jeśli wspomniane pomysły nie do końca do Ciebie przemawiają, ale mimo to chcesz uczcić dzień świętego Walentego z ukochaną osobą, możecie to zrobić w sposób bardziej aktywny. Mimo, że zimowa aura robi wrażenie niesprzyjającej sportom, to wbrew pozorom jest zupełnie inaczej. Oto kilka pomysłów na ciekawe, aktywne walentynki.

Kluby fitness i siłownie to świetne miejsca do wspólnego spędzania czasu. Twój facet nie musi iść od razu na pilates, a Ty nie musisz wyciskać na klatę, by fajnie się tam razem bawić. Bieganie na bieżniach ustawionych koło siebie, wspólne ćwiczenie brzuszków czy zajęcia z aeroboxu to coś, co z pewnością sprawi frajdę Wam obojgu.

Walentynki wypadają zimą, więc możemy je wykorzystać na jazdę na nartach czy snowbaordzie. W pobliży niemal każdego miasta znajdują się przynajmniej niewielkie górki (sztuczne bądź naturalne), na których wyznaczone są narciarsko-snowboardowe trasy i ustawione wyciągi. A jeśli nie czujecie się pewnie na deskach, wybierzcie sanki. Tu wystarczy malutka górka, a już będziecie mogli cieszyć się zimą jak dzieci.

Dobry pomysł to też wypad do aquaparku. Wspólne pływanie czy korzystanie z rozmaitych zjeżdżalni doda wam całej masy energii. A jeśli atrakcje te zakończycie relaksującą wizytą w saunie lub jackuzzi, to z pewnością będziecie zachwyceni oboje.

Ja mogłabym takich pomysłów wymyślać bez końca. By was jednak nie męczyć swoją pisaniną, odsyłam do strony zlapbalans.pl, na której znajdziecie więcej inspiracji.

Tags: ,